Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Halid već razmišlja o novom albumu

Go down

Halid već razmišlja o novom albumu Empty Halid već razmišlja o novom albumu

Komentar by Admin Tue 28 Apr 2009, 19:16

Iz Amerike se javio Dino Merlin i rekao da ima dobru pjesmu za mene...

Halid već razmišlja o novom albumu Halid_11
Bešlić: Ne mogu bez pjesme

Svakodnevno našu muzičku legendu Halida Bešlića, koji se nalazi na rehabilitaciji u Fojnici, obilaze brojne kolege i prijatelji. Tako su ga posljednjih dana posjetili Hanka Paldum, Enes Begović, Saša Matić, ali i mlađi pjevači, među kojima je bio i Dženan Jahić.

- Mnogo mi znači podrška kolega, ali i brojnih ljudi dobre volje, koji su spremni da mi pomognu. Ovo mi daje dodatnu snagu da se što prije oporavim i vratim muzici - kaže Bešlić.

Iz dana u dan Halid se sve bolje osjeća i kako kaže, sve više pjeva.

- Ne mogu bez muzike i pjesme. To je jače od mene - nastavlja Halid.

Ovaj veliki pjevač otkrio nam je da polako prikuplja pjesme za novi album.

- Sve bi se trebalo znati u junu. Ako sve bude teklo prema planu, već krajem godine ulazim u studio i snimam nove numere. Moj producent Samir Kadirić traži kvalitetne pjesme. Već imamo pet-šest demo snimaka. Nedavno mi se iz Amerike javio i Dino Merlin. Otkrio mi je da je napravio jednu dobru pjesmu. Bit će među autorima i Fahrudin Pecikoza, Željko Joksimović i mnogi drugi - govori Bešlić.

Ističe da je još rano govoriti o nastupima, ali će svojim prisustvom pokušati pomoći organizatorima humanitarnog koncerta "Prijatelji od rođenja", koji će biti održan 14. maja u tuzlanskom Mejdanu.
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Halid već razmišlja o novom albumu Left_bar_bleue874/1000Halid već razmišlja o novom albumu Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu