Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Halid Bešlić napravio prve korake

Go down

Halid Bešlić napravio prve korake Empty Halid Bešlić napravio prve korake

Komentar by Admin Wed 25 Mar 2009, 01:37

Halid Bešlić napravio prve korake 723_halid_bascarsija

Zdravstveno stanje Halida Bešlića iz dana u dan sve je bolje. Faris Gavrankapetanović, generalni direktor Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu, zadovoljan je brzinom oporavka naše muzičke legende. Uz pomoć fizioterapeuta halid Bešlić je napravio i prve korake, nakon saobraćajne nesreće u kojoj je zadobio teške tjelesne povrede. Od tog napora se malo i umorio. I tokom vikenda nastavit ćemo s ovim fizikalnim tretmanom - kazao je Gavrankapetanović.

- Još ne može proizvoditi glasove zbog mjesta gdje je bila kanila.Mene je vidio i tom prilikom mi je dao znak da me je i prepoznao- ističe generalni direktor KCUS-a. Gavrankapetanović dodaje da za sada nema ništa od Bešlićevog izmještanja u inozemstvo, ali da razmišljaju o tome da ga izmjeste sa Jedinice intenzivne njege Klinike za neurohirurgiju na neku drugu kliniku.
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Halid Bešlić napravio prve korake Left_bar_bleue874/1000Halid Bešlić napravio prve korake Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu