Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

Komentar by Admin Sun 14 Mar 2010, 23:58

S nova je dva gola Wayne Rooney odveo Manchester United do nove pobjede i povratka na prvo mjesto premierligaške ljestvice. U srazu 30. kola na Old Trafordu pao je Fulham rezultatom 3-0.

Rooney vratio Manchester na vrh Rooney12
Rooney je zabio u 46. minuti nakon duplog pasa odigranog s Portugalcem Nanijem za 1-0. U 82. minuti povisio je na 2-0 nakon lijepog prodora Dimitra Berbatova po desnoj strani i povratne prizemne lopte ne engleskog reprezentativca i najboljeg strijelca Premier lige, koji je u svom 28. prvenstvenom nastupu ove sezone zabio svoj 26. odnosno 27. gol.

Konačan je rezultat na ubacivanje Parka u 87. minuti postavio Berbatov zabivši svoj 11. prvenstveni pogodak.

Rooney je na ukupnom zbroju od 32 u pogotka za Manchester United ove sezone. Osim 27 u Premiershipu, četiri je zabio u Ligi prvaka, a još jedan u Carling Cupu. Ronaldov klupski rekord otprije dvije sezone iznosi 42 gola u sezoni. Može li ga Rooney prestići?

Nakon ove pobjede momčad Alexa Fergusona na ljestvici ima dva boda prednosti (66-64) ispred Chelseaja i Arsenala. Chelsea ima utakmicu manje.