Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Gerrard i Torres zabili za pobjedu Liverpoola

Gerrard i Torres zabili za pobjedu Liverpoola Empty Gerrard i Torres zabili za pobjedu Liverpoola

Komentar by Admin Mon 01 Mar 2010, 00:21

Sunderland i Fulham podijelili su bodove odigravši 0-0 na Stadionu svjetlosti, a Liverpool je s 2-1 svladao Blackburna na svom Anfieldu u posljednjim utakmicama 28. kola engleskog prvenstva.

Gerrard i Torres zabili za pobjedu Liverpoola Liverp10
Liverpool je pobjedom prekinuo post od dvije prvenstvene utakmice bez slavlja, ali i ponovno pokazao da ga na Anfieldu suparnici u posljednje vrijeme teško mogu i okrznuti, čak i ako, kao što je to bio slučaj u nedjelju, djeluju opasnije na terenu.

Bila im je ovo šesta uzastopna domaća pobjeda u Premiershipu, a do nje su došli pogocima Stevena Gerrarda i Fernanda Torresa.

U 20. je minuti Gerrard pogodio s lijeve strane na asistenciju Yossija Benayouna, a za pobjedu je precizan iz blizine bio španjolski napadač svojim trinaestim golom u sedamnaestoj prvenstvenoj utakmici.

Bilo je to u 44. minuti utakmice, odnosno četiri nakon što je gostujuća momčad poravnala rezultat. Za 1-1 precizan je s bijele točke bio Keith Andrews nakon što je najstrožu kaznu skrivio Jamie Carragher igrajući s tla rukom ispred Nikole Kalinića.

Premiership, 28. kolo:

Liverpool - Blackburn 2-1 (Gerrard 20, Torres 43 / Andrews 40 - 11m)
Sunderland - Fulham 0-0
Tottenham - Everton 2-1 (Pavljučenko 11, Modrić 28 / Yakubu 55)