Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liga prvaka: Porto i Bayern ubilježili pobjede

Go down

Liga prvaka: Porto i Bayern ubilježili pobjede Empty Liga prvaka: Porto i Bayern ubilježili pobjede

Komentar by Admin Thu 18 Feb 2010, 01:08

Nogometaši Porta svladali su Arsenal 2-1 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.

Liga prvaka: Porto i Bayern ubilježili pobjede Porto_10
Pravdu je na utakmici Porta i Arsenala dijelio Martin Hansson, isti onaj sudac koji je propustio vidjeti igranje rukom Thierryja Henryja u dodatnoj kvalifikacijskoj utakmici za odlazak na Svjetsko prvenstvo. Podsjetimo, baš posredstvom Henryjeve ruke, potom i asistencije, Francuska je zatvorila vrata Mundijala Republici Irskoj.

Ipak, Hansson, kojem na dušu možda i ide jedno ne sviranje jedanaesterca gostima, ovaj puta ne može biti isključivi krivac londonskim "topnicima". Za rezultatski minus iz prve utakmice na Dragao stadionu Arsenalovi igrači mogu dosta toga predbaciti svom rezervnom golmanu Lukaszu Fabianskom.

Poljski je vratar isključivi krivac za oba pogotka u svojoj mreži. Iznimno lošom reakcijom iz 11. minute sam je poklonio domaćinu vodstvo. Naime, Silvestre Varela je probio desnu stranu i uputio u peterac loptu za koju je teško zaključiti je li bila šut ili ubačaj u prostor. Almunijina zamjena Fabianski krenuo je na nju, a potom ju sam skrenuo iza svojih leđa.

Njegovu je pogrešku vrlo brzo ispravio povratnik u Arsenal, Sol Campbell. U 18. minuti utakmice lopta iz kornera je prebačen na drugu stativu odakle Tomaš Rosicky glavom upošljava Campbella, kojem iz neposredne blizine ispred sredine gola nije bilo teško glavom poravnati rezultat.

Remi bi "topnicima", koji su bili lišeni pomoći Almunije, Eduarda, Aršavina i Gallasa bio i prihvatljiv rezultat da ga opet nije upropastio poljski golman.

Novi si je mat priskrbio u 51. minuti nakon što je povratnu Cambellovu loptu uhvatio u ruke na nekoliko metara od gola. Indirektan udarac domaćini su brzo izveli i postavili konačan rezultat. Ruben Micael uposlio je strijelca Falcaa.

Rezultat se do kraja nije mijenjao. Revanš se na Emiratesu igra 9. marta.

Liga prvaka, osmina finala:

Porto - Arsenal 2-1 (Varela 11, Falcao 51 / Campbell 51)
Bayern - Fiorentina 2-1 (Robben 45 - 11m, Klose 89 / Kroldrup 50)