Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

NK Mladost iz Doborovaca pobjednik Općinskog kupa

NK Mladost iz Doborovaca pobjednik Općinskog kupa Empty NK Mladost iz Doborovaca pobjednik Općinskog kupa

Komentar by Admin Thu 04 Jun 2009, 15:42

Gračanica: Općinski nogometni Kup – finale

NK Mladost (Doborovci) – NK Pribava 3:0 (1:0)

NK Mladost iz Doborovaca pobjednik Općinskog kupa Enes_d10
Enes Dafić (Mladost) i Zijad Dedić

NK Mladost iz Doborovaca pobjednik Općinskog kupa Enis_b10
Enis Bajić (Pribava) i Ibahim Sejdinović

Gračanica. Gradski stadion Luke. Gledalaca oko 300. Glavni sudija: Mevludin Gopo (Gračanica). Pomoćnici: Nermin Gopo (Gračanica) i Suad Nurić (Škahovica). Strijelci: 1:0 Almir Džinić (15. min.); 2:0 Admir Šabanaović (48. min.); 3:0 Sead Buljubašić (68. min)

Igrač utakmice: Almir Džinić (Doborovci) - 7,5

NK Mladost: Džafić 6,5, A.Džinić 7,5, Kabilović 7,5, M.Džafić 7 (Omerović 7), Bećirović 7, Piragić 7, Huskanović 6,5, E.Džafić 7 , Nurić 7, Buljubašić 7, Šabanović 7

Trener: Husein Mehanović

NK Pribava: Brkić 5, Bajić 6,5, Durmić 6,5, Džambo 6, Kopačić 6, Šiko 6, A. Jukan 6,5, J. Jukan 6,5, Kadić 6,5, Sulejmanović 6 (Konjić 6,5), Džafić 5

Trener: Fahrudin Kadić

Finalni susret općinskog nogometnog kupa ponudio je gledaocima kvalitetan nogomet sa dosta uzbudjenja pred oba gola. Susret su bolje otvoriuli Doborovčani, koji su svoju terensku inicijativu krunisali pogotkom već u 15. minutu, kada je ponajbolji pojedinac susreta Almir Džinić sa petnaestak metara pogodio lijeve rašlje indisponiranog golmana Brkića. Do kraja poluvremena Pribavljani uspostavljaju terensku ravnotežu i stvaraju nekoliko izglednih prilika ali se u odsudnim trenutcima nisu najbolje snašli Kopačić, Džambo i Jasmin Jukan. Drugo poluvrijeme ponovo bolje otvraju Doborovčani i već iz prvog napada povećavaju svoju prednost. Prvo je Buljubašić sa dvadesetak metara pogodio stativu , a na dobijenu loptu natrčao je Šabanović i glavom je smjestio iza leđa golmana Brkića. Uslijedio je period bolje igre Pribavljana, koji stvaraju dvije, tri stopostotnre prilike ali su ih „zapucali“ Asim Džambo, Jasmin i Amir Jukan. U trenucima najvećeg pritiska Pribavljana uslijedio je novi hladan tuš za njihove navijače , za šta je isključivi krivac indisponirani golman Brkić, kojeg je u 68. minutu, sa preko 45 metara, savladao Buljubašić. Do kraja suseta ponovo Pribavljani imaju više od igre ali se rezultat više nije mijenjao. Pobjedničke pehare uručili su Ibrahim Sejdinović i Zijad Dedić ispred organizatora Kup takmičenja, Općinskog nogometnog saveza.