Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Komentar by Admin Sun 29 Mar 2009, 13:25

Bosna i Hercegovina je sjajnom igrom pobjedila Belgiju u Genku.

Velika pobjeda naše reprezentacije u Genku. Belgija je savladana rezultatom 4-2.

Prvi napad nije slutio na dobro, Belgijanci su već u prvoj minuti imali dobru priliku preko Felainia, a nekoliko minuta kasnije nastupila je kazna, Edin Džeko je pogodio za 0-1 i za veliko slavlje navijača Bosne i Hercegovine koji su večeras s pravom možemo reći bili 12. igrač naše reprezentacije.

U prvom poluvremenu Belgijanci nisu mogli probiti bedem u našoj odbrani. Nakon dugo vremena večeras je naša odbrana bila na vrhunskom nivou. Spahić, Nadarević, Pandža su odradili vrhunski posao, po bokovima su sjajni bili Ibričić, te Berberović.

U drugom poluvremenu Hazard zamjenjuje De Camarga. Na početku drugog poluvremena peh za našu reprezentaciju, povrijedio se kapiten Emir Spahić, pokušao se vratiti, ali nije mogao i pored velike želje. Nadamo se da će Spahić biti spreman za utakmicu u Zenici.

U 65. minuti na dodavanje Swertsa Dembele pogađa za 1-1. Nije to bilo sve što je naša reprezentacija večeras pokazala, ono pravo tek dolazi....

Na ubačaj Zvjezdana Mismovića u 74. minuti ponovo vodstvo naše reprezentacije, Sanel Jahić je pogodio za 1-2. Belgijanci su bili psihički slomljeni nakon gola Jahića, krenuli su ka našem golu a onda i 1-3 u kada je već bilo sigurno da će se večeras slaviti na ulicama Bosne i Hercegovine, Zlatan Bajramović u 81. minuti pogađa mrežu Belgijanaca. Dvije godine nije nastupio za reprezentaciju, Ćiro ga je najavljivao kao svog Pelea a večeras se to pokazalo istinitim.

Četiri minute poslije velikih 1-4 za našu reprezentaciju, navijači na Cristal Areni u deliriju. Zvjezdan Misimović je strijelac četvrtog gola za našu reprezentaciju. Belgijanci su se pokušali vratiti, golom iz jedanaesterca pogodio je Sonck ali to je bilo sve što je večeres prikazala Belgijska reprezentacija.

Svaka čast momci, Bravo, bravo i opet bravo. Slavit će se na ulicama Bosne i Hercegovine, ali i cijele Evrope i svijeta gdje su naši navijači.