Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

13-godišnji Alfie ipak nije otac djevojčice

Go down

13-godišnji Alfie ipak nije otac djevojčice Empty 13-godišnji Alfie ipak nije otac djevojčice

Komentar by Admin Fri 27 Mar 2009, 00:35

13-godišnji Alfie ipak nije otac djevojčice 566_djecak
Alfie i Maisie


Rezultat DNK testa pokazao je da 13-godišnji Alfie Patten ipak nije otac sedam tjedana stare djevojčice Maisie Roxanne.

Školarac je nakon jedne noći seksa bez zaštite s 15-godišnjom Chantelle mislio da je postao otac, piše Mirror te dodaje kako je istina ipak drugačija. 'Nisam znao što znači DNK test prije nego što mi mama nije objasnila, rekla mi je ti gurnu štapić u usta i on pokaže jesam li ja otac ili ne', rekao je Alfie prije testiranja.

>> 'Volim Alfieja i s njim sam izgubila nevinost!'

>> 'Mislim da ću biti dobar otac, ali morat ću puno učiti'

Tvrdila da je Alfie jedini

'Mojem sinu nije palo na pamet da mu Chantelle nije bila vjerna. Potpuno je utučen izjavama ostalih dječaka da su s njom vodili ljubav', rekla je 43-godišnja Alfieva majka. Chantelle je ostala u drugom stanju s 14 godina, nakon što je zaboravila popiti kontracepcijsku pilulu. Tada je tvrdila da je Alfie jedini dečko s kojim je ikada vodila ljubav, a isto je tvrdio i Alfie napominjujući da su njih dvoje zajedno već dvije godine.

No klupko se počelo otpletati nakon što je Chantelle ispričala svojoj sestri da bi otac djevojčice mogao biti bilo tko od osam dečki s kojima je imala spolne odnose u domu roditelja. Chantelle je rekla kako joj je njezina majka naredila da tvrdi da je prije Alfie bila djevica te da je on jedini ljubavnik kojeg je imala.

Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
13-godišnji Alfie ipak nije otac djevojčice Left_bar_bleue874/100013-godišnji Alfie ipak nije otac djevojčice Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu