Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić

3 posters

Go down

Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić

Komentar by Admin Mon 27 Apr 2009, 00:51

Ana Nikolić ne prestaje da nas iznenađuje svojim iznenadnim pojavama u javnosti. Tako je sinoć viđena u separeu jednog beogradskog splava sa nepoznatim momkom u zagrljaju. Kako saznaju tabloidi, u pitanju je ucenik treceg razreda Gimnazije po imenu Osman Mustajbasic.

Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Prica-10
Popularna pevačica u novoj avanturi

edna od najlepših žena na našoj estradi, Ana Nikolić, je već duže vreme pod budnim okom paparaca i novinara jer očigledno, nikako da se skrasi.

Nakon kraćeg nepojavljivanja u javnosti i izmišljene priče o depresiji i lekovima nakon Beovizije, Ana ovih dana ponovo živi punim plućima. Već nekoliko noći zaredom, po priči očevidaca, ova atraktivna zvezda domaće estrade izlazi po beogradskim splavovima i izmamljuje poglede svojih obožavalaca. U takvom okruženju, bilo je samo pitanje trenutka kada će joj se desiti nova ljubavna avantura.

Tako je juče, na jednom beogradskom splavu, Ana provela nekoliko sati u separeu sa izvesnim momkom u zagrljaju. Prema saznanju novinara, u pitanju je ucenik treceg razreda Gimnazije, Osman Mustajbasic. Detaljnije informacije o tome gde i kako se ovaj par upoznao još uvek nemamo. Ana i Osman su, kako kaže naš izvor, razmenjivali vrlo strasne poglede do ranih jutarnih časova, a ekskluzivne slike će još danas biti objavljene na web sajtu Tračara.com .

Negde oko ranih jutarnjih časova ovaj mladi par uputio se u nepoznatom pravcu, u luksuznom vozilu kojim je upravljala Ana. Kako saznajemo, konobaru su pritom ostavili bakšiš od 120 Eura.

Ana Nikolić je odavno poznata po svom ljubavnom životu. Do sada se zaljubljivala u biznismene, fudbalere, i ostale "tražene momke", a ovo će biti novo osveženje u njenom životu. S obzirom da smo saznali da je Osman jako fin momak, držimo palčeve da njihova veza uspe.
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Left_bar_bleue874/1000Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty Re: Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić

Komentar by made in... Mon 27 Apr 2009, 01:09

To sam ja Very Happy:D:D
Uzivam u vezi s Anom,jednostavno lol!
made in...
made in...
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Left_bar_bleue2/100Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty_bar_bleue  (2/100)

Na vrh Go down

Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty Ana Nikolic

Komentar by Admin Mon 27 Apr 2009, 01:11

made in... (citat):To sam ja Very Happy:D:D
Uzivam u vezi s Anom,jednostavno lol!

heh,,ma ko nebih uzivao sa Anom,,ona je jednostavno bomba,,,

samo ti nastavi uzivati,,takom i treba. lol!
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Left_bar_bleue874/1000Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty Tako treba

Komentar by control Sat 09 May 2009, 19:37

Ooo Osmane, sta je ovo. Eto isplatilo ti se potrosit toliku lovu za autobus da odes u Beograda a sad se vozas u limuzinama.
Me nema ba, osman zna sta je biznis
control
control
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Left_bar_bleue18/100Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty_bar_bleue  (18/100)

Na vrh Go down

Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty Re: Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić

Komentar by made in... Sat 09 May 2009, 20:38

control (citat):Ooo Osmane, sta je ovo. Eto isplatilo ti se potrosit toliku lovu za autobus da odes u Beograda a sad se vozas u limuzinama.
Me nema ba, osman zna sta je biznis

Ja sam socan,ja sam mocan,ja sam fatalan hahahahhahaha
made in...
made in...
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Left_bar_bleue2/100Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty_bar_bleue  (2/100)

Na vrh Go down

Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty pozz

Komentar by Admin Sun 10 May 2009, 20:35

made in... (citat):
control (citat):Ooo Osmane, sta je ovo. Eto isplatilo ti se potrosit toliku lovu za autobus da odes u Beograda a sad se vozas u limuzinama.
Me nema ba, osman zna sta je biznis

Ja sam socan,ja sam mocan,ja sam fatalan hahahahhahaha

jesi nema sta,,hehe Rolling Eyes Basketball
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Left_bar_bleue874/1000Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić Empty Re: Osman Mustajbasic, ucenik treceg razreda Gimnazije u "šemi" sa Anom Nikolić

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu