Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plemić nudi milione za umjetnu oplodnju

Go down

Plemić nudi milione za umjetnu oplodnju Empty Plemić nudi milione za umjetnu oplodnju

Komentar by Admin Thu 09 Apr 2009, 16:07

Slejd traži ženu koja će pristati na umjetnu oplodnju s obzirom na to da njegova supruga ne može zanijeti...

Plemić nudi milione za umjetnu oplodnju Bendza10
Slejd: Posebni uvjeti

Bendžamin Slejd (Benjamin Slade) je 62-godišnji engleski plemić s imovinom procijenjenom na 20 miliona funti. Palaču i posjed, vrijedne sedam miliona funti, Slejd nudi svom budućem sinu, a traži i ženu koja će pristati na umjetnu oplodnju njegovom spermom s obzirom na to da njegova supruga ne može zanijeti.

Slejd pri tome postavlja i neke zanimljive uvjete: potencijalna majka njegovog djeteta ne smije biti iz neke od država u kojima ne nose kapute, iz neke od zemalja na čijoj zastavi ima zelene boje niti iz bilo koje zemlje čije ime počinje na slovo I (spomenuo je Irak, Iran, Irsku, Island i Izrael).

To mu slovo smeta, jer se tako ("aj") izgovara "ja" na engleskom pa se pribojava da bi žena iz neke od tih zemalja mogla biti egocentrična. U obzir ne dolaze ni Holanđanke ni ostale stanovnice Beneluksa, kao ni čitateljice engleskog lijevoliberalnog lista "Guardiana".

- Rekao sam holandskoj televiziji da su svi oni tamo u Amsterdamu i drugdje komunisti, a uglavnom su i homoseksualci i drogeraši. Ne volim ni Francuze. Mog je oca njegov otac učio da nikada ne posluje sa njima. Totalni su lopovi, lažljivci i grozni ljudi, zar ne? Primijetio sam da su Nijemci i Amerikanci čisti ljudi - kaže ekscentrični Slejd.

Objasnio je i zašto mora dobiti sina koji će nastaviti njegovu lozu.

- Ako umrem bez nasljednika, nad mojim kovčegom mačem će rasjeći dinastički grb. Užasno, to bi moga pokojnog oca zgrozilo. Strašno poniženje, to je kao da izgubite svoje boje u ragbiju - rekao je Slejd.
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Plemić nudi milione za umjetnu oplodnju Left_bar_bleue874/1000Plemić nudi milione za umjetnu oplodnju Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu