Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Manchester slavio na San Siru, Lyon šokirao Real

Manchester slavio na San Siru, Lyon šokirao Real Empty Manchester slavio na San Siru, Lyon šokirao Real

Komentar by Admin Wed 17 Feb 2010, 01:26

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su Milan na njegovu stadionu 3-2 u prvom dvoboju osmine finala Lige prvaka.

Manchester slavio na San Siru, Lyon šokirao Real Rooney10
Engleska je momčad, unatoč boljoj igri i terenskoj dominaciji Talijana u prvom poluvremenu, pokazala da je kvalitetniji sastav, s puno manje slabosti u igri od Milaneza.

S dva je gola glavom Talijane "pokopao" Wayne Rooney. Pogodio je u 66. minuti na asistenciju Valencije, uz veliku pogrešku Bonere, te osam minuta potom na ubacivanje Fletchera. Bila su to njegova prva dva pogotka u Ligi prvaka ove sezone u njegovu ukupno 50. nastupu. Dospio je do brojke od 17 golova u najatraktivnijem UEFA-inu klupskom natjecanju.

David Beckham zaigrao je od prve minute protiv svog bivšeg kluba i u trećoj asistirao Ronaldinhu za vodeći pogodak na utakmici. Vrlo je sretno u 36. minuti izjednačio Paul Scholes. Ubacivanje Ji-Sung Parka s desne strane promašio je desnom nogom, nakon čega mu se lopta od potkoljenice lijeve, stajaće noge, odbila prema daljnjem uglu Didina gola, te od stative ušla u mrežu.

Najatraktivniji je trenutak na utakmici razočaranoj publici priuštio Clarence Seedorf, kada je pet minuta prije kraja majstorski petom proslijedio u mrežu dodavanje Ronaldinha, jedinog igrača u Milanovom napadu koji je uspijevao ugrožavati odbranu engleskog prvaka.

Lyon u Madrid s 1-0 pobjedom

I treći je put u pet posljednjih sezona Real Madrid pao na Gerlandu. Ovaj put, u prvom dvoboju osmine finala Lige prvaka, Lyon je bio bolji s minimalnih 1-0.

Jedini je gol na utakmici u 47. minuti postigao veznjak domaće momčadi Jean Makoun. Uzeo je loptu na središtu igrališta, sjurio se prema 16-ercu, te s 25-30 metara opalio neobranjivu bombu u gornji lijevi ugao gola Ikera Casillasa.

Madriđani do kraja nisu uspjeli izjednačiti, te su tako i treći put u zadnjih pet sezona Lyon napustili bez postignutog gola.

Trener Francuza Claude Puel dobro je organizirao igru svoje momčadi, koja je kompletna stajala iza lopte u obrambenoj fazi prepustivši igru gostima, te se orijentirala na kontranapade.

Bosansko-hercegovački reprezentativac Miralem Pjanić odigrao je do 78. minute kada ga je zamijenio Källström.

Liga prvaka, osmina finala:

Milan – Manchester United 2-3 (Ronaldinho 3, Seedorf 85 / Scholes 36, Rooney 66, 74)

Lyon – Real Madrid 1-0 (Makoun 47)