Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona razvalila Real 6:2

Go down

Barcelona razvalila Real 6:2 Empty Barcelona razvalila Real 6:2

Komentar by Admin Sun 03 May 2009, 20:08

Barcelona je večeras učvrstila svoj položaj na vrhu tabele sa sedam bodova ispred drugoplasirane ekipe...

Barcelona razvalila Real 6:2 613_barca

Fudbaleri Barcelone deklasirali su večeras ekipu Reala u velikom derbiju u Madridu (6:2), a ubjedljivim trijumfom gotovo sigurno su obezbjedili titulu prvaka Španije.

Četiri kola prije kraja takmičenja u Primeri Barcelona ima 85 bodova, sedam više od drugoplasiranog Reala, koji će "otaljati" ostatak sezone nakon večerašnjeg šokantnog poraza.

Može se reći da je Barça ponizila "kraljevski klub" na prepunom "Santiago Bernabeu", gdje su domaći igrači bili nemoćni da se suprotstave sjajnom gostujućem timu.

Razočarani domaći navijači su počeli da napuštaju tribine mnogo prije završetka utakmice.

Pobjeda je izborena na impresivan način, a briljirao je vezni red Barcelone, predvođen Chavijem i Iniestom, koji su majstorskim loptama upošljavali razigrane napadače. Lekcija najvećem rivalu će superiorne Katalonce svakako osokoliti pred revanš polufinala Lige šampiona protiv Chelsea sljedeće sedmice u Londonu.

Strijelci za Real Madrid bili su Higuaín u 13. i Ramos u 55. minutu, a za Barcelonu Henry u 17. i 57., Puyol u 20., Messi u 35. i 74., te Pique u 83. minutu.

U preostalim današnjim utakmicama 34. kola Primere Numancia je na domaćem terenu savladala Malagu sa 2:0, a istim rezultatom Sevilla je kao gost slavila protiv Villareala (2:0).