Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Bundesliga: Džeko i Miske rasturili Bayern!

Bundesliga: Džeko i Miske rasturili Bayern! Empty Bundesliga: Džeko i Miske rasturili Bayern!

Komentar by Admin Sat 04 Apr 2009, 19:25

Edin Džeko dvostruki strijelac • Zvjezdan Misimović "krivac" za dva gola "vukova"...

Bundesliga: Džeko i Miske rasturili Bayern! Dzeko_10

U današnjem susretu na Volkswagen Areni Wolfsburg je protiv Bayerna ostvario ubjedljivu pobjedu. Rezultat na kraju glasio je čak 5:1 za "vukove".

Pred kraj prvog poluvremena Misimović upućuje loptu u šesnaesterac i Wolfsburg vodi golom Gentnera. Toni je izjednačio samo minut kasnije.

U drugom poluvremenu ponovo je zapažen naš dvojac. Džeko, na asistenciju Misimovića postiže pogodak u 64. minuti. Samo dvije minute nakon toga Džeko je ponovo strijelac.

Do kraja susreta Wolfsburg je još dva puta zatresao mrežu tima iz Minhena i to pogocima Grafitea u 74. i 77. minuti.