Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Mourinho pokorio Stamford Bridge, CSKA ide dalje

Mourinho pokorio Stamford Bridge, CSKA ide dalje Empty Mourinho pokorio Stamford Bridge, CSKA ide dalje

Komentar by Admin Wed 17 Mar 2010, 02:17

U prve dvije revanš utakmice osmine finala Lige prvaka uspješniji su bili gostujući timovi, Inter i CSKA koji su slavili protiv Chelseaja i Seville sa 0:1 i 1:2.

Mourinho pokorio Stamford Bridge, CSKA ide dalje Inter10
Trener Intera vratio se na Stamford Bridge i slavio protiv svog bivšeg kluba kojeg je vodio. Mourinho je uspio slaviti i opravdati svoje izjave koje su prethodile ovom susretu evropskih velikana.

Pobjedu italijanskom prvaku donio je Samuel Eto'o golom u 78. minuti nakon sjajne asistancije Wesleya Sneidera. Kamerunski napadač hladnokrvno je realizovao priliku i zaledio domaće navijače i trenera Carla Ancelottija.

I CSKA našeg Elvira Rahimića uspio je doći do velike pobjede u Sevilli i tako izboriti prolaz nakon lošeg rezultata iz prve utakmice odigrane u Moskvi.

Prvi pogodak postigao je Necida u 39. minuti, da bi nakon samo dvije minute Perotti vratio utakmicu na početak. Domaćinima je presudio Honda u 55. minuti donoseći veliku radost gostujućim igračima.

Plasman u četvrtfinale ranije su izborili: Arsenal, Bayern, Lyon i Manchester United.

Preostala dva učesnika četvrtfinala bit će poznata u srijedu nakon susreta Barcelona - Stuttgart (prvi meč 1:1) i Bordeaux - Olympiakos (1:0).