Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ibišević zabio, Hoffenheim pobijedio

Go down

Ibišević zabio, Hoffenheim pobijedio Empty Ibišević zabio, Hoffenheim pobijedio

Komentar by Admin Mon 01 Mar 2010, 00:15

Naš reprezentativac Vedad Ibišević postigao je drugi pogodak u pobjedi Hoffenheima na gostovanju kod Herthe (0:2).

Ibišević zabio, Hoffenheim pobijedio Ibisev10
Nogometaši Hoffenheima pobijedili su Herthu 2-0 u berlinskom dvoboju 24. kola njemačke Bundeslige, nanijevši posljednjoj momčadi i 15. prvenstveni poraz.

Strijelci za goste bili su Senegalac Demba Ba u 35. i naš Vedad Ibišević u drugoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena. Zabio je napadač Hoffenheima svoj deveti ovosezonski bundesligaški pogodak i treći u posljednja tri dvoboja (u svakom po jedan). Prethodno se lijepo riješio domaćeg stopera Von Bergena u situaciji jedan na jedan.

Reprezentativci Bosne i Hercegovine, Vedad Ibišević i Sejad Salihović, odigrali su cijelu utakmicu.

dentične su pobjede (2-1) ostvarili Werder (kod Mainza) i Stuttgart, koji je na svom stadionu pobijedio Eintracht 2-1. Oba je gola za domaće ponovno zabio njemački reprezentativac Cacau, koji je tako u posljednje tri utakmice, igrane unutar tjedan dana, zabio čak sedam golova od osam Stuttgartovih ukupno. Četiri je dao Kölnu na gostovanju u srazu prošlog kola (5-1 za Stuttgart), jedan Barceloni u Ligi prvaka (1-1) i sada oba Eintrachtu. Popeo se do broja od osam bundesligaških golova.