Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vikendica izgorjela jer su lopovi ostavili uključen rešo

Go down

Vikendica izgorjela jer su lopovi ostavili uključen rešo Empty Vikendica izgorjela jer su lopovi ostavili uključen rešo

Komentar by Admin Sat 20 Feb 2010, 20:23

Vikendica izgorjela jer su lopovi ostavili uključen rešo Zapalj11
Šteta veća od 25.000 KM
Vikendice na području gračaničke općine ponovo su se našle na meti provalnika, ali i piromana. Prije nekoliko dana provaljeno je u šest vikendica na području Straževca i Hurija kod Gračanice. Najgore je prošao vlasnik vikendice Izudin Zildžić, zvani Zuhdija, čija je vikendica zapaljena.

- U nedjelju sam bio u svojoj vikendici na Hurijama. Dobio sam rješenje za penziju, pa sam došao da to malo proslavim. Oko 19 sati otišao sam kući u Gračanicu, a iste večeri u nju su provalili lopovi, tu su jeli, pili i ostavili uključen rešo koji je bio uzrok što je vikendica planula i do temelja izgorjela. U njom sam imao vrijednih stvari. Šteta je veća od 25.000 KM - kazao je vidno uzbuđen Zildžić.

Preksinoć su lopovi obili i vikendicu Hasana Avdića u Doborovcima Donjim, na samom prijevoju vrha Monj, i odnijeli agregat za proizvodnju struje, muzičku liniju i druge vrijedne stvari.

(Network | Pribava)
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Vikendica izgorjela jer su lopovi ostavili uključen rešo Left_bar_bleue874/1000Vikendica izgorjela jer su lopovi ostavili uključen rešo Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu