Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da se upoznamo

2 posters

Go down

da se upoznamo Empty da se upoznamo

Komentar by memic Mon 11 Jan 2010, 19:17

Ja se zovem Hamid Memic malo duze sam otisao iz Pribave 40 godina ipak sam u nasoj pribavi godisnje dva puta rado da kontaktiramo ja sam mnogo stari od vas (rado kontaktiram sa mladim) Do sledeceg pisanja veliki veliki pozdrav Memic

memic
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
da se upoznamo Left_bar_bleue1/100da se upoznamo Empty_bar_bleue  (1/100)

Na vrh Go down

da se upoznamo Empty Re: da se upoznamo

Komentar by Admin Mon 11 Jan 2010, 20:57

memic (citat):Ja se zovem Hamid Memic malo duze sam otisao iz Pribave 40 godina ipak sam u nasoj pribavi godisnje dva puta rado da kontaktiramo ja sam mnogo stari od vas (rado kontaktiram sa mladim) Do sledeceg pisanja veliki veliki pozdrav Memic

Drago mi je puno da ste nas pronasli i da ce te biti sa nama,,cast je meni i zadovoljstvo sto sam uspio Vas dovesti na jedno mjesto gdje se mozemo svi zajedno druziti,,ovaj portal upravo zbog toga i postoji,da okupi sve nase Pribavljane na jedno mjesto koliko je to moguce,,Vama zelim ugodan boravak na stranici.
Ako bude nekakvih problema ili ako imate nekakvih pitanja slobodno meni javite,,ja sam uvijek tu za Vas,,veliki poZzz cheers Very Happy
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
da se upoznamo Left_bar_bleue874/1000da se upoznamo Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu