Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šimunić novi igrač Hoffenheima

Go down

Šimunić novi igrač Hoffenheima Empty Šimunić novi igrač Hoffenheima

Komentar by Admin Wed 01 Jul 2009, 01:49

Nakon odlične sezone koja je iza njega, hrvatski reprezentativac Josip Joe Šimunić karijeru će nastaviti u redovima Hoffenheima.

Šimunić novi igrač Hoffenheima Simuni10

Mogućnost ovog transfera najavljivana je prije nekoliko dana, špekulacije su se obistinile, Josip Šimunić je stavio potpis na trogodišnji ugovor za ekipom Hoffenheima.

Vrijednost transfera procjenjuje se na 7 miliona eura dok bi iskusni stoper trebao zarađivati 3 miliona eura po sezoni.

U Herthi sam bio deset godina i došlo je vrijeme za promjenu. Hoffenheim je mlada momčad s velikim ambicijama i drago mi je što dolazim u takav klub. Vjerujem da će im moje iskustvo dobro doći, rekao je Šimunić.


Njegovim potpisom popunili smo rupe nastale odlascima nekolicine igrača u posljednjih pola godine, izjavio je trener Hoffenheima, Ralf Ragnick.

Dietmar Hopp očigledno želi nastaviti sa stvaranjem nogometnog giganta iz malog njemačkog sela.
Šimunić će bez sumnje biti veliko pojačanje za tim naših Sejada Salihovića i Vedada Ibiševića.

(sportin.ba)
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Šimunić novi igrač Hoffenheima Left_bar_bleue874/1000Šimunić novi igrač Hoffenheima Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu