Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Operacija Oman: Reprezentacija BiH slavila u Kanu

2 posters

Operacija Oman: Reprezentacija BiH slavila u Kanu Empty Operacija Oman: Reprezentacija BiH slavila u Kanu

Komentar by Admin Wed 10 Jun 2009, 02:06

Izabranici selektora Blaževića u prijateljskoj utakmici savladali protivnika rezultatom 2:1...

Operacija Oman: Reprezentacija BiH slavila u Kanu Oman_b10

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine u prijateljskoj utakmici danas je u francuskom Cannesu savladala selekciju Omana sa 2:1 (1:1).

Vodeći gol za BiH postigao je Edin Džeko u 14. minuti. Izjednačio je Hadid u 30. minuti, dok je pobjednički gol za naš tim postigao Sejad Salihović preciznim šutem iz slobodnog udarca u 84. minuti.

Izabranici selektora Miroslava Blažević mogu biti zadovoljni ostvarenim rezultatom i iako nisu pokazali očekivanu igru, posebno u prvom poluvremenu, kada su igrači Omana dva puta pogodili stativu, te promašili šut sa 11. metara.

Ovim susretom reprezentacija BiH uspješno je okončala seriju od tri kontrolna susreta odigrana u šest dana. U prvm susretu naš kombinovani tim u Taškentu je igrao nerješeno sa Uzbekistanom 1:1, dok je u revijalnoj utakmici A-reprezentacija u Sarajevu bila bolja od "Selekcije novinara" sa 2:1.

U kvalifikacijajama za svjetsko prvenstvo 2010. u Južnoafričkoj Republici, reprezentaciji BiH preostala su još četiri susreta, s Armenijom (5. septembra), Turskom (9. septembra), Estonijom (10. oktobra) i Španijom (14.oktobra).