Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selma i Kice još nisu dobili automobile

Go down

Selma i Kice još nisu dobili automobile Empty Selma i Kice još nisu dobili automobile

Komentar by Admin Wed 20 May 2009, 21:27

Uvijek sam sa OBN-om imao odličnu saradnju i vjerujem da ćemo uskoro dobiti ključeve svojih četverotočkaša, kazao je Kice...

Selma i Kice još nisu dobili automobile Selma_11
Selma i Kice u šouu "Zvijezde sa zvijezdama"

Iako je šou OBN-a "Zvijezde sa zvijezdama" završen prije skoro pola godine, pobjednici ovog TV projekta Selma Bajrami i Enver Lugavić Kice još nisu dobili svoje nagrade. Naime, nakon osvajanja prvog mjesta Enver i Selma trebali su dobiti po automobil "hjundai i20".

- Uvijek sam sa OBN-om imao odličnu saradnju i vjerujem da ćemo uskoro dobiti ključeve svojih četverotočkaša. Najveći problem predstavlja mi činjenica što sam prodao svog "golfa 2" nadajući se novom automobilu. Sada sam bez vozila - rekao nam je Lugavić.

Kontaktirali smo i Silviju Praprotnik, direktoricu korporativnih komunikacija OBN-a, ali nam ona nije mogla dati odgovor na naše pitanje zašto OBN dobitnicima još nije isporučio nagrade i da li će do toga ikada doći.

(avaz.ba)
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Selma i Kice još nisu dobili automobile Left_bar_bleue874/1000Selma i Kice još nisu dobili automobile Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu