Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Guardiola: Nismo postigli gol zbog sudije

Go down

Guardiola: Nismo postigli gol zbog sudije Empty Guardiola: Nismo postigli gol zbog sudije

Komentar by Admin Thu 30 Apr 2009, 00:37

Ne znam kako će sudija moći da se pogleda u ogledalo - rekao je Guardiola...

Guardiola: Nismo postigli gol zbog sudije Guardi10
Josep Guardiola

U prvoj polufinalnoj utakmici Lige šampiona Barcelona na svom terenu nije uspjela da postigne gol protiv Chelsea, a trener katalonskog tima Pepe Guardiola smatra da je jedan od osnovnih razloga za to bilo loše suđenje Nijemca Wolfgang Starka.

"Ne znam kako će sudija moći da se pogleda u ogledalo. Mi smo željeli da igramo fudbal i da postignemo pogodak. Nismo pravili mnogo prekršaja i pokušavali smo da se nadigravamo, kao što uvijek radimo, ali nismo dobili priliku za to. Andersa Iniestu protivnički igrači stalno su tukli, a nisu bivali kažnjeni. A kada je Yaya Toure to rekao sudiji, on ga je kaznio kartonom", rekao je Guardiola.

Prema njegovom mišljenju, Stark je već u prvih desetak minuta igračima Chelsea morao da podijeli tri žuta kartona. Umjesto toga, on je odlučio da dopusti pogibeljnu igru, što su gosti itekako koristili.

"Naš plan je bio jasan. Držali smo loptu u svom posjedu i pokušavali da napadamo, ali mislim da je u najmanju ruku nepošteno što smo na kraju susreta imali isti broj kartona kao igrači Chelsea. Najveći propust sudija je napravio je u 74. minutu, kada je Bosingwa srušio Thierry Henrya, a nije dosuđen penal i nešto kasnije, kada je Michael Ballack na ivici šesnaesterca srušio Iniestu i Nijemac mu nije pokazao drugi žuti karton", kaže Guardiola.

Poslije utakmice bijes i razočaranje nije krio ni Iniesta, koji je najčešće bio na udaru protivničkih igrača.

"Pokušavali smo na sve načine da igramo fudbal. čitavo vrijeme smo napadali i uradili sve da damo gol, ali kada protivnik ne želi da igra, već da po svaku cijenu uništava igru, to postaje komplikovano. Sada nam ostaje da ovaj duel riješimo u Londonu. Nadam se da će pravda biti zadovoljena i da ćemo igrati u finalu, gdje nam je mjesto", rekao je Iniesta.

Šef stručnog štaba Chelsea Guus Hiddink poslije utakmice je čestitao svojim igračima što su uspjeli da napuste Camp Nou bez primljenog gola, a suđenje nije želio da komentariše. Uprkos neriješenom rezultatu, on kaže da Barcelona i dalje ima bar podjednake šanse da prođe u finale.

"Tačno je da smo uspjeli da zaustavimo Lionela Messija, ali mislim da to nije moguće uraditi na dvije utakmice zaredom. Zato vjerujem da je i dalje sve otvoreno u ovom meču i da nas čeka još jedna neizvjesna utakmica", rekao je Hiddink.
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Guardiola: Nismo postigli gol zbog sudije Left_bar_bleue874/1000Guardiola: Nismo postigli gol zbog sudije Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu