Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao

2 posters

Go down

Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao Empty Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao

Komentar by Admin Sun 26 Apr 2009, 20:17

Dok je sa sinom brao ljekovite trave Ramiz Delić nabasao na zmijsko leglo. Od pet poskoka, tri uspio ubiti...


Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao Zmije11
Ubijene opasne otrovnice

Profesor u Mješovitoj srednjoj školi u Gračanici Ramiz Delić poznat je u ovom kraju kao vrsni travar. Prekjučer, nakon što je izašao da bere takozvanu "mrtvu koprivu", Delić se našao u zmijskom leglu na njivi Puškaruša, između naselja Soko i Piskavica.

S njim u društvu je bio i dvanaestogodišnji sin Zaim sa fotoaparatom.

- Kada sam ugledao leglo opasnih poskoka, nisam se izgubio i prepao. Dograbio sam štap i poskoke počeo ubijati. Od pet poskoka, uspio sam ubiti tri, dva su pobjegla. Usmrtio sam i četvrtu zmiju takozvanu "mrkulju". Mislim da je rano za ovoliko zmija na jednom mjestu. Od sada u berbu trava nikada više neću ići sam i bez aparata. Sinu sam, nakon što sam ubio opasne gmizavce pokazao njihove zube kroz koje puštaju otrov i ubijaju žrtvu - kazao nam je Delić.

Narednog vikenda Ramiz će opet u berbu trava za ljekovite čajeve, ali će u dalekom luku zaobići Puškarušu kako bi izbjegao novi susret s poskocima i šarkama.
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao Left_bar_bleue874/1000Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao Empty Bravoo

Komentar by control Sat 09 May 2009, 20:10

Blago se njemu
Ja bi ubio jednog poskoka, a ovi ostali bi ubili mene
control
control
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao Left_bar_bleue18/100Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao Empty_bar_bleue  (18/100)

Na vrh Go down

Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao Empty pozz

Komentar by Admin Sun 10 May 2009, 20:43

control (citat):Blago se njemu
Ja bi ubio jednog poskoka, a ovi ostali bi ubili mene

heheh,,,ti si dobar,,,,
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao Left_bar_bleue874/1000Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao Empty Re: Dok je Delić ubijao zmije, sin ga bez straha snimao

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu