Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cure i decki..

5 posters

Go down

Cure i decki.. Empty Cure i decki..

Komentar by MalEna Sun 19 Apr 2009, 22:57

Eh ono sta mene zanima je kako vi momci/cure gledate na nevinost tj. dali vam smeta kada cura/momak nije nevin(a) i kako se to odrazava na vasu vezu s tom osobom Question
MalEna
MalEna
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
Cure i decki.. Left_bar_bleue8/100Cure i decki.. Empty_bar_bleue  (8/100)

Na vrh Go down

Cure i decki.. Empty Cure i decki

Komentar by Admin Sun 19 Apr 2009, 23:04

MalEna (citat):Eh ono sta mene zanima je kako vi momci/cure gledate na nevinost tj. dali vam smeta kada cura/momak nije nevin(a) i kako se to odrazava na vasu vezu s tom osobom Question

Ma sve zavisi,,,smetalo bi mi kada bi bio sa curom koja je spavala sa svakim momkom kojeg je imala,,to nebih volio,,ali nije ni uredu za neke momke,,koji bi spavali sa svakom curom,,a htjeli bi nevinu da ozene na kraju,,ni to nije uredu,,
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Cure i decki.. Left_bar_bleue874/1000Cure i decki.. Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Cure i decki.. Empty Re: Cure i decki..

Komentar by MalEna Sun 19 Apr 2009, 23:07

Tu si upravu ali danas je jako tesko naci tu "nevinu", nego no sta je kod nas problem je nas mentalitet i mala sredina, jer ovdje svako svakog zna i bavi se tudjim poslom, a manje svojim.
MalEna
MalEna
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
Cure i decki.. Left_bar_bleue8/100Cure i decki.. Empty_bar_bleue  (8/100)

Na vrh Go down

Cure i decki.. Empty Cure i decki

Komentar by Admin Sun 19 Apr 2009, 23:26

MalEna (citat):Tu si upravu ali danas je jako tesko naci tu "nevinu", nego no sta je kod nas problem je nas mentalitet i mala sredina, jer ovdje svako svakog zna i bavi se tudjim poslom, a manje svojim.

Bas tako,,ne znam da postoji 5% da su "nevine",,ostalo je sve,,,ali sta mozemo kad je doslo tako vrijeme,,,da je nama momcima svaku sa kojom izađemo,,a ima i cura koja bi dala prvom sto naiđe,,, lol!
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Cure i decki.. Left_bar_bleue874/1000Cure i decki.. Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Cure i decki.. Empty Re: Cure i decki..

Komentar by almir_me Fri 05 Jun 2009, 15:00

Kad je nevinost u pitanju, ja to kazem polovna i nova cura. Sto se mene tice, polovna ne dolazi u obzir. Kad bi citav zivot zivio u celibatu, kurva mi ne treba. Postoje neki izuzetci gdje se to tolerise npr. ako je silovana ili ako je vec bila u braku.
Najbolja je ona koja ima moral i vjeru, koje cestita i cedna ili sto bi nas narod jednom rijecju reko - pametna. Cura koja ne sramoti svoje roditelje, rodbinu ni svog buduceg muza i djecu. Mislim da nikom ne bi bilo jednostavno da cuje da mu je mama, nekad kad je bila tinejdzerka, spavala sa tim i tim, ili da zena sazna da joj je muz, prije nego ce se udati za njega, spavo sa tom i tom komsinicom, itd. To su stvari koje u velikom valu dolaze sa zapada u nase drustvo. Mladi ljudi (citaj tinejdzeri) pocinju da misle kako bi to i kod nas trebalo da bude "normalno". U glave im se ugnijezdio kompleks nize vrijednosti od njihove vlastite kulture i tradicije koja stavlja moralne vrijednosti na vrh. Kud vodi takvo ponasenje. Brakolomstvo, abortusi, spolno prenosive bolesti... a onda sljedeci korak u moralnom propadanju jednog drustva - Incest. Ne znam koliko vas je culo za ovaj termin. Proguglajte malo, stvar je odvratna i rasirena u razvijenim zemljama.

almir_me
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
Cure i decki.. Left_bar_bleue2/100Cure i decki.. Empty_bar_bleue  (2/100)

Na vrh Go down

Cure i decki.. Empty Re: Cure i decki..

Komentar by almir_me Fri 05 Jun 2009, 15:01

Sve receno se odnosi na oba pola

almir_me
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
Cure i decki.. Left_bar_bleue2/100Cure i decki.. Empty_bar_bleue  (2/100)

Na vrh Go down

Cure i decki.. Empty svaka cast

Komentar by Admin Sat 06 Jun 2009, 19:07

almir_me (citat):Kad je nevinost u pitanju, ja to kazem polovna i nova cura. Sto se mene tice, polovna ne dolazi u obzir. Kad bi citav zivot zivio u celibatu, kurva mi ne treba. Postoje neki izuzetci gdje se to tolerise npr. ako je silovana ili ako je vec bila u braku.
Najbolja je ona koja ima moral i vjeru, koje cestita i cedna ili sto bi nas narod jednom rijecju reko - pametna. Cura koja ne sramoti svoje roditelje, rodbinu ni svog buduceg muza i djecu. Mislim da nikom ne bi bilo jednostavno da cuje da mu je mama, nekad kad je bila tinejdzerka, spavala sa tim i tim, ili da zena sazna da joj je muz, prije nego ce se udati za njega, spavo sa tom i tom komsinicom, itd. To su stvari koje u velikom valu dolaze sa zapada u nase drustvo. Mladi ljudi (citaj tinejdzeri) pocinju da misle kako bi to i kod nas trebalo da bude "normalno". U glave im se ugnijezdio kompleks nize vrijednosti od njihove vlastite kulture i tradicije koja stavlja moralne vrijednosti na vrh. Kud vodi takvo ponasenje. Brakolomstvo, abortusi, spolno prenosive bolesti... a onda sljedeci korak u moralnom propadanju jednog drustva - Incest. Ne znam koliko vas je culo za ovaj termin. Proguglajte malo, stvar je odvratna i rasirena u razvijenim zemljama.

svaka cast za ovakav odgovor,,,to bi bilo najbolje kad bi bilo tako,,ali nazalost nije,,,

veliki pozzzz cheers cheers
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Cure i decki.. Left_bar_bleue874/1000Cure i decki.. Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Cure i decki.. Empty Re: Cure i decki..

Komentar by mire Fri 26 Jun 2009, 01:15

eee trazim curu da je visoka 1.75 boja kose crna da je bomba i jos nesto da je iz doboja xD ako ima takva nek se javi al mora se zvati emina ajd hvala ako ima neka se obrati meni za ostale upute registracija clanica je u toku xD........
mire
mire
V.I.P
V.I.P


Broj komentara
Broj komentara:
Cure i decki.. Left_bar_bleue4/100Cure i decki.. Empty_bar_bleue  (4/100)

Na vrh Go down

Cure i decki.. Empty Re: Cure i decki..

Komentar by Admin Fri 26 Jun 2009, 01:30

mire (citat):eee trazim curu da je visoka 1.75 boja kose crna da je bomba i jos nesto da je iz doboja xD ako ima takva nek se javi al mora se zvati emina ajd hvala ako ima neka se obrati meni za ostale upute registracija clanica je u toku xD........

ma naces je sigurno,,takvih i ima u doboju,,i to tacno da se tako i zove,,nemoj se za to brinuti, Basketball Basketball
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Cure i decki.. Left_bar_bleue874/1000Cure i decki.. Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Cure i decki.. Empty Re: Cure i decki..

Komentar by mire Fri 26 Jun 2009, 01:40

Admin (citat):
mire (citat):eee trazim curu da je visoka 1.75 boja kose crna da je bomba i jos nesto da je iz doboja xD ako ima takva nek se javi al mora se zvati emina ajd hvala ako ima neka se obrati meni za ostale upute registracija clanica je u toku xD........

ma naces je sigurno,,takvih i ima u doboju,,i to tacno da se tako i zove,,nemoj se za to brinuti, Basketball Basketball


ahah jel to sigurno da ne idem dzaba u doboj xD Very Happy
mire
mire
V.I.P
V.I.P


Broj komentara
Broj komentara:
Cure i decki.. Left_bar_bleue4/100Cure i decki.. Empty_bar_bleue  (4/100)

Na vrh Go down

Cure i decki.. Empty Re: Cure i decki..

Komentar by Admin Fri 26 Jun 2009, 02:45

mire (citat):
Admin (citat):
mire (citat):eee trazim curu da je visoka 1.75 boja kose crna da je bomba i jos nesto da je iz doboja xD ako ima takva nek se javi al mora se zvati emina ajd hvala ako ima neka se obrati meni za ostale upute registracija clanica je u toku xD........

ma naces je sigurno,,takvih i ima u doboju,,i to tacno da se tako i zove,,nemoj se za to brinuti, Basketball Basketball


ahah jel to sigurno da ne idem dzaba u doboj xD Very Happy

ma 1oo % kad ti kazem,,,vjeruj meni,, Basketball Basketball
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Cure i decki.. Left_bar_bleue874/1000Cure i decki.. Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Cure i decki.. Empty Re: Cure i decki..

Komentar by screamo_angel Mon 18 Jan 2010, 22:23

Ajde ev i moje misljenje.... ako je spreman/na mentalno( savjest je gora od boli ) i fizicki, bujrum nije to zabranjeno.... sve dodje sa godinama, mada izskustvo sa zastitom je najvaznije.. dzaba poslije se citavi zivot kajati :/ ... neg svaka cast koji se cuvaju za srodnu dusu... podrska od mene Wink
screamo_angel
screamo_angel
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
Cure i decki.. Left_bar_bleue5/100Cure i decki.. Empty_bar_bleue  (5/100)

Na vrh Go down

Cure i decki.. Empty Re: Cure i decki..

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu