Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slišković: Ćiro je za novac pozvao Topića

Go down

Slišković: Ćiro je za novac pozvao Topića Empty Slišković: Ćiro je za novac pozvao Topića

Komentar by Admin Sat 18 Apr 2009, 16:58

On je bolestan čovjek, kaže napadač Saturna • Blažević: Njegove riječi dovoljno govore o njemu...

Slišković: Ćiro je za novac pozvao Topića Ciro1_10
Blažević: Bez komentara

Bivši selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Blaž Slišković uzburkao je sportsku javnost teškim optužbama na račun aktuelnog kormilara državnog tima Miroslava Blaževića.

Baka je u četvrtak dao intervju mostarskoj Radiostanici "Studio 88", u kojem je ustvrdio da Ćiro uzima novac za pozive u reprezentaciju.

Svi će se zamisliti

- Meni su znali nabijati na nos da Baka uzima lovu od igrača, a sada, kada se zovu ne znam kakvi sve igrači, niko ne kaže: "Ćiro je uzeo novac." Evo primjera, Marko Topić je ušao minutu protiv Belgije zato što je određeni novinar zajedno sa igračem platio Ćiri Blaževiću.

Slišković: Ćiro je za novac pozvao Topića Slisko10
Slišković: Svi znaju, svi šute

Svi to znaju, ali šute. Rekao sam i novinarima i ljudima u Savezu šta sve znam. Ako počnem pričati, svi ćete se dobro zamisliti - kazao je, između ostalog, Slišković.

Reakcije prozvanih nisu bile ništa manje oštre:

- Blaž Slišković je bolestan čovjek! Zbog njega, zbog Ahmeta Pašalića i njima sličnih, sedam godina nisam igrao za voljenu reprezentaciju, jer su mi oni tražili pare za poziv. Šokirao sam se kada mi je Samir Muratović javio da je to objavljeno. Nisam mogao vjerovati.

Da je to izjavila normalna osoba, zamislio bih se, ali to je rekao čovjek koji je sve što je imao izgubio na kocki. Upravo je on radio sve ono za šta optužuje mene i selektora Blaževića - izjavio je napadač moskovskog Saturna Marko Topić za portal Sportsport.ba.

Povukao ručnu

Blažević je, pak, povukao ručnu.

- Neću ništa komentirati. Njegove riječi dovoljno govore o njemu. Žalosno je što je tako. Bilo bi deplasirano da ja nešto govorim o ovim tlapnjama - kratko je rekao Ćiro.

Igrači prodali utakmice sa Mađarima i Grcima

Slišković je, također, kazao da su ga igrači prodali u utakmicama sa Mađarskom i Grčkom u Zenici u okviru kvalifikacija za Euro 2008. Ostalo je nejasno zašto o tome nikada ranije nije progovorio.

- Ranije smo igrali na Malti i već tada je bilo sve spremno da se utakmica proda. No, sa direktorom reprezentacije Ahmetom Pašalićem uspio sam to spriječiti i pobijedili smo s 5:2.

Danas odgovorno tvrdim da reprezentacija nikada ne bi izgubila na svom terenu od Mađarske i Grčke da utakmice nisu prodali pojedini navijači. Ok, moralno je bilo da ja i stručni štab odstupimo nakon svega, jer smo bili najodgovorniji, ali me boli zašto javnost nije prepoznala ili nije željela prepoznati ono što se događalo u reprezentaciji - rekao je Slišković.
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Slišković: Ćiro je za novac pozvao Topića Left_bar_bleue874/1000Slišković: Ćiro je za novac pozvao Topića Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu