Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uoči utakmica sa Belgijom

2 posters

Go down

Uoči utakmica sa Belgijom Empty Uoči utakmica sa Belgijom

Komentar by Admin Tue 24 Mar 2009, 16:25

Uoči utakmica sa Belgijom Smajke
Smajić bi trebao zatvoriti lijevi bok

Blažević priključio i Sulejmana Smajića


I drugog dana priprema fudbalske A reprezentacije Bosne i Hercegovine, koja se na Ilidži "sprema" za susrete sa Belgijom, selektor Miroslav Ćiro Blažević "servirao" je još jedno iznenađenje.
Nakon što je odmah u ponedjeljak pozvao i četvrtog golmana, Adisa Nurkovića, Blažević se danas odlučio za još jednog novog igrača. Naime, poziv je uputio Sulejmanu Smajić, nekadašnjeg igraču Zrinjskog koji sada nosi dres belgijskog prvoligaša Dendera.

„Čuo sam odlične preporuke za ovog igrača, nazvao sam ga, razgovarao sa njim i nakon toga odlučio mu uputiti poziv. Znam da mu je prirodna pozicija desni bok, ali tvrdi da može odgovoriti na sve zadatke i na lijevoj strani. U odsustvu Sejada Salihovića, nemamo pravo riješenje za lijevi bok i stoga sam se odlučio za Smajića“, kaže Blažević.

U prvom predstavljanju svog jockera, mogao se steći utisak da je Blažević Smajića već uvrstio u startnu postavu. Međutim...

„Smajić će nam se danas priključiti, ali ne znači da ima zagarantovano mjesto u ekipi. Bez obzira kakve i od koga je preporučen, on mora proći i moj „skener“. Vidjeću ga kakav je na treninzima i tek nakon toga odlučiti o njegovoj minutaži“, naglasio je Blažević, koji je dodao još dvije zanimljive stvari:

„Čuo sam da ga traže velike belgijske ekipe, ali me čudi kako se njegova ekipa bori za opstanak“.

Reprezentaciji su se sinoć priključili Zvjezdan Misimović i Dario Damjanović, dok se danas očekuje dolazak Elvira Rahimića i Zlatan Muslimović, koji su opravdano propustili jučerašnju prozivku.


Admin: komentar modifikovan dana: Tue 07 Apr 2009, 15:12; prepravljeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Uoči utakmica sa Belgijom Left_bar_bleue874/1000Uoči utakmica sa Belgijom Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Uoči utakmica sa Belgijom Empty pobjeda

Komentar by control Tue 31 Mar 2009, 20:21

poderali smo buraz,samo da i kuci poderemo bit ce super
a velike si sanse da hocemo
control
control
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
Uoči utakmica sa Belgijom Left_bar_bleue18/100Uoči utakmica sa Belgijom Empty_bar_bleue  (18/100)

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu