Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hamburg, Liverpool i Atletico idu dalje

Go down

Hamburg, Liverpool i Atletico idu dalje Empty Hamburg, Liverpool i Atletico idu dalje

Komentar by Admin Fri 19 Mar 2010, 22:43

Nogometaši HSV-a probili su se u četvrtfinale Europa lige unatoč porazu (4-3) kod Anderlechta u Bruxellesu u uzvratnom dvoboju osmine finala...

Hamburg, Liverpool i Atletico idu dalje Liverp11
S obzirom na 3-1 prednost u prvom srazu, Nijemci su prošli dalje ukupnom gol-razlikom 6-5.

Mladen Petrić bio je jedan od najzančajnijih čimbenika u uspjehu Labbadijina sastava. Najprije je u 54. minuti, u jeku napada domaćih i pri njihovu 2-1 vodstvu, asistirao suigraču Marcellu Jansenu za 2-2. Sjajna je momčad Ariëla Jacobsa potom zabila nova dva gola povevši 4-2 i jurišala po peti, no hrvatski je reprezentativac u 75. minuti realizirao asistenciju Davida Jarolima za konačnih 4-3.

Petrić, koji je odigrao svih devedeset minuta, došao je do brojke od dva gola i tri asistencije u Europa ligi ove sezone.

Prošle je sezone hamburška momčad igrala u polufinalu istog natjecanja, tada Kupa UEFA-e.

Liverpool je na Anfieldu dokazao da je momčad nekoliko klasa iznad Lillea. Dva gola Torresa i jedan Gerrarda bili su dovoljni za suverenu 3-0 pobjedu, kojom su igrači Rafaela Beniteza nadoknadili zaostatak od 1-0 iz prvog dvoboja.

Konačno, svojom je klasom u četvrtfinale nogometaše Atletico Madrida odveo Sergio Agüero zabivši oba gola za madridski Atletico na gostovanju kod neugodnog Sportinga u Lisabonu. Završilo je 2-2, a gosti su dva puta vodili golovima sjajnog Argentinca. Pogotovo je lijep bio drugi.

Prva utakmica u Madridu završila je bez golova, te je Atletico prošao u svoj prvi četvrtfinale jednoga europskog natjecanja nakon 11 godina pauze zahvaljujući golovima u gostima.

Europa liga, uzvratne utakmice osmine finala:

Liverpool – Lille 3-0 (Gerrard 9-11m, Torres 49, 89), prva utakmica 0-1

Anderlecht – HSV 4-3 (Lukaku 44, Suarez 45+3-11m, Biglia 59, Boussoufa 66 / Boateng 42, Jansen 54, Petrić 75), 1-3

Sporting – Atletico Madrid 2-2 (Liedson 19, Polga 45+1 / Atletico Agüero 3, 33), 0-0

Wolfsburg - Rubin *1-1 (Alan Kasaev 21, Martins 57, Christian Gentner 120), 1-1

Fulham – Juventus 4-1 (Zamora 9, Gera 39, 49-11m, Dempsey 83), prva utakmica 1-3

Werder – Valencia 4-4 (Almeida 26, Frings 57-11m, Marin 62, Pizarro 84 / Villa 3, 45, 66, Mata 15), 1-1

Marseille – Benfica 1-2 (Niang 70 / Maxi Perreira 75, Cardec 90+1), 1-1

Standard – Panathinaikos 1-0 (Mbokani 45+2), 3-1