Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Barcelona na krilima Messija i Bordeaux prošli dalje

Barcelona na krilima Messija i Bordeaux prošli dalje Empty Barcelona na krilima Messija i Bordeaux prošli dalje

Komentar by Admin Thu 18 Mar 2010, 00:44

Barcelona i Bordeaux posljednji su timovi koji su uspjeli izboriti plasman u četvrtfinale Lige prvaka nakon večeras odigranih revanš utakmica osmine finala. Barcelona je slavila protiv Stuttgarta sa 4:0, dok je Bordeauxu slavio sa 2:1 protiv Olympiacosa.

Barcelona na krilima Messija i Bordeaux prošli dalje Messi_11
Barcelona je na krilima omalenog argentinskog genijalca uvjerljivo savlada Stuttgart i obezbjedila četvrt finale najelitnijeg evropskog klupskog takmičenja.

Katalonci su furiozno otvorili utakmicu i svima jasno stavili do znanja da neće previše kalkulirati u večerašnjem susretu.

Španskom prvaku trebalo je 13 minuta da prvi put zatrese mrežu gostiju. Messi je uzeo loptu na centru, silovito je krenuo prema golu Stuttgarta i sa 18 metara silovito raspalio po lopti i poslao je u gornji desni golmanov ugao.

Prošlo je samo osam minuta, a na semaforu je stajalo 2:0. Akciju je počeo briljantni Messi, proslijedio je Toureu koji je iz prve šalje Pedru koji rutinski poentira za udvostručenje prednosti.

Barcelona je tokom čitave utakmice dominirala, napadala i stvarala prilike. U 60. minuti na scenu je ponovo stupio Leo Messi koji je sa 20-tak minuta šutirao i pogodio.

Krunu na veliku pobjedu Barcelone stavio je Bojan Krkić koji je u svom prvom kontaktu pogodio za ubjedljivih 4:0.

U drugom večerašnjem susretu Bordeaux je uspio sačuvati veliku prednost iz prve utakmice kada su slavili sa 1:0 u gostima kod Olympiacosa.

Nakon samo pet minuta utakmice Gourcuff je pogodio za vodstvo. Odlično je izveo slobodni udarac i povećao prednost Bordeauxa.

Nadu Olympiacosu vratio je Mitroglou u 60. minuti, ali snage za nešto više gosti nisu imali.

Chamakch je u 88. minuti pogodio za 2:1 i stavio tačku na i ovog duela.