Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Reprezentacija BiH izgubila na Koševu od Irana

Reprezentacija BiH izgubila na Koševu od Irana Empty Reprezentacija BiH izgubila na Koševu od Irana

Komentar by Admin Thu 13 Aug 2009, 01:55

Naši reprezentativci od vodstva 2:0 izgubili primivši golove u zadnjih 15 minuta

Reprezentacija BiH izgubila na Koševu od Irana Reprez10

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u prijateljskom susretu u Sarajevu, pred oko 20.000 gledalaca, poražena od Irana sa 2:3 (0:0).

Strijelac oba gola za BiH bio je Edin Džeko (52. i 65), dok su golove za Iran postigli Shoajei (79.), Borhani (85.) i Teymourian (90.).

Nogometaši BiH ni u petom pokušaju nisu uspjeli doći do pobjede na Iranom. Izabranici selektora Blaževića imali su prednost od dva gola, ali su u posljednjih 15 minuta dozvolili Irancima da naprave preokret.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena nogometaši BiH su u nastavku zaigrali mnogo ofanzivnije, a do vodstva od 1:0 došli su u 52. minuti. Pjanić je sa desne strane ubacio u šesnaesterac gostiju, gdje se najbolje snašao Džeko i udarcem glavom sa sedam metara zatresao mrežu.

Edin Džeko je u 65. minuti iskoristio grešku gostujuće odbrane i doveo reprezentaciju BiH u vodstvo od 2:0.

Nakon ovog gola reprepezentativci BiH prepustili su sredinu terena Irancima, koji su u 79. minuti preko Shoajeia postigli gol za 2:1. Šest minuta kasnije Borhani je odmah po ulasku u igru pogodio za 2:2, a konačnih 2:3 postavio je Teymourian u trećoj minuti sudijske nadoknade.

Za reprezentaciju BiH igrali su: Supić (od 63. Nurković), Spahić (od 77. Radeljić), Nadarević, Mravac, Barjamović (od 73. Pandža), Salihović, Jahić, Ibričić, Pjanić (od 69. Damjanović), Ibišević, Džeko.