Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

Komentar by Admin Thu 23 Jul 2009, 23:21

U revanš utakmici drugog pretkola kvalifikacija za Evropsku ligu, ekipa Sarajeva odigrala je neriješeno 1:1 protiv ekipe Spartaka iz Trnave što je bilo dovoljno za prolaz dalje.

Sarajevo prošlo u naredno pretkolo Saraje10
Detalj sa utakmice prvog susreta 2. pretkola UEFA Evropske lige; Sarajevo – Spartak iz Trnave

Naš predstavnik u najmasovnijem evropskom fudbalskom takmičenju dvoboj protiv Spartaka iz Trnave završio je ukupnim rezultatom od 2:1.

Strijelac za Spartak bio je Doležaj u 19. minuti iz slobodnog udarca sa preko 25 metara, nakon faula Torlaka.

Izjednačujući pogodak za tim sa Koševa postigao je Jahović u 88. minuti susreta nakon što se lopta odbila od prečku poslije udarca Maksumića sa 30-tak metara.

Treba spomenuti da je bordo tim imao podršku svojih najvjernijih navijača kojih je u malom slovačkom gradiću bilo oko 150.

Sarajevo će se u narednom pretkolu susresti za pobjednikom meča Helsinborg - Zestafoni.