Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VIDEO:Teniser se zaletio u skupljačicu loptica

Go down

VIDEO:Teniser se zaletio u skupljačicu loptica Empty VIDEO:Teniser se zaletio u skupljačicu loptica

Komentar by Admin Thu 25 Jun 2009, 23:38

Ponos odnosno kombinaciju srama i neugode doživjele su dvije britanske tinejdžerke, koje su kao skupljačice lopti radile na meču drugog kola Wimbledona između Tommyja Haasa i Michaela Llodre.


VIDEO:Teniser se zaletio u skupljačicu loptica Tenise10

Dvoboj igran u All England Clubu u srijedu dobio je Nijemac nakon što mu je Francuz predao u prvom setu. Predaja je bila direktna posljedica Llodrinog zalijetanja u postolje teretne sudijske stolice.

Nastojeći sustići jednu teško uhvatljivu loptu Francuz se zabio u stolicu, te pao preko djevojke koja je bila u poziciji skupljačice lopti na mreži. Llodra je djevojku uspio spasiti povrede, ali ne i, za njene godine, tipičnog srama.

- Ne sjećam se previše – rekla je 15-godišnja Erin Lorencin nastavivši:

- Bila sam zbunjena. I vrlo šokirana. Nisam očekivala da se tako nešto može dogoditi. Hvala Bogu da je većina mojih prijatelja po ljetnim kampovima. No, nekoliko ih je čulo što se dogodilo i poslalo mi SMS poruku. U svakom slučaju, vrlo mi je neugodno. Moj mlađi brat uživa izluđujući me.

Novinari su u srijedu nakon meča opsjedali Erin, ali i kolegicu joj Chloe Chambers, s kojom je Tommy Haas nakon odlaska Llodre s terena odigrao nekoliko poena. Sve se to događalo na terenu broj 1, pred 10.000 gledatelja. Dvije su skupljačice lopti tako na nekoliko trenutaka postale zvijezde dana u Wimbledonu.

- Osjećam se kao da sam bila na mjesecu. Igrala sam tenis s Tommyjem Haasom pred 10.000 ljudi. Nevjerojatno je koliko me prijatelja nazvalo. Kad sam stigla kući, majka mi je potrčala u zagrljaj i rekla da me vidjela na televiziji. Zovu me novinari. Zaista nevjerojatno.

Na pitanje koji su im najdraži teniseri, djevojke su odgovorile različito. Dok se Erin opredijelila za Rogera Federera, Chloe se snašla bolje:

- Odsad je to Tommy Haas!

Obje igraju tenis od rane mladosti. Erin ima profesionalnih ambicija, Chloe nema.



(Totalsport)
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
VIDEO:Teniser se zaletio u skupljačicu loptica Left_bar_bleue874/1000VIDEO:Teniser se zaletio u skupljačicu loptica Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu