Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Nije osobno: Werder i treći put presudio Oliću i Petriću

Nije osobno: Werder i treći put presudio Oliću i Petriću Empty Nije osobno: Werder i treći put presudio Oliću i Petriću

Komentar by Admin Sun 10 May 2009, 21:55

Rivalstvo između Werdera i HSV-a moglo bi prerasti u pravu mržnju navijača iz Hamburga prema klubu iz Bremena. Naime, nakon što je Werder izbacio HSV iz njemačkog kupa i polufinala Kupa UEFA-e, presudio mu je i u prvenstvu.

Nije osobno: Werder i treći put presudio Oliću i Petriću Hugo_a10
Werder je uništio HSV ove sezone (Foto: Reuters)

HSV je donedavno imao priliku osvojiti tri trofeja - njemački Kup, Kup UEFA i prvenstvo - ali u sva tri natjecanja koban po njih bio je Werder. Sastav iz Bremena izbacio ih je u polufinalu nacionalnog Kupa i Kupa UEFA, a sada ih je pobijedio u važnom prvenstvenom dvoboju.

Werder je u Bremenu pobijedio HSV s 2-0, pa su sada izgledi hamburške momčadi za osvajanjem naslova prvaka svedeni na minimum. Prema prikazanoj igri i stvorenim prilikama pobjeda Werdera mogla je biti i uvjerljivija.

Momčad iz Bremena, u kojoj je Jurica Vranješ cijelu utakmicu odgledao s klupe za pričuve, do pobjede je stigla ponajviše zahvaljujući dvostrukom strijelcu Hugu Almeidi, koji je u 34. minuti iskoristio odlično dodavanje Rosenberga slijeve strane, a u 49. minuti asistenciju Özila.

Nije osobno: Werder i treći put presudio Oliću i Petriću Navija11
Ovakve slike nisu samo rezervirane za naše stadione. Navijači HSV-a još više ne vole Werder (Foto: Reuters)

Almeida je zabio šesti i sedmi gol ove sezone u Bundesligi. Ivica Olić ušao je u igru u momčadi HSV-a u 56. minuti umjesto Jansena, dok Mladen Petrić nije konkurirao za sastav gostiju.

HSV je svoj posljednji trofej (ne računajući Intertoto kup i njemački Liga kup) osvojio još 1987. godine. Olićeva i Petrićeva momčad sada je tek na šestom mjestu s 55 bodova. Ispred njih su Wolfsburg i Bayern sa 60 bodova, Hertha s 59, Stuttgart s 58, te dormundska Borussia koja, također, ima 55 bodova, ali bolju gol razliku.