Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Ilsinho odveo Shakhtar u finale Kupa UEFA

Ilsinho odveo Shakhtar u finale Kupa UEFA Empty Ilsinho odveo Shakhtar u finale Kupa UEFA

Komentar by Admin Fri 08 May 2009, 01:47

Pogodak Ilsinha u 89. minuti donio je Shakhtaru pobjedu 2:1 i odveo ga u finale Kupa UEFA koje će se 13 dana odigrati u Istanbulu.

Ilsinho odveo Shakhtar u finale Kupa UEFA Shakht10

Dobar rezultat (1:1) iz prve utakmice u Kijevu Shakhtar je uspio unovčiti pobjedom 2:1 na svom stadionu i tako ostvariti najveći uspjeh u povijesti kluba – plasman u finale Kupa UEFA dok će se njihovi večerašnji protivnici morati zadovoljiti novom titulom ukrajinskog prvaka od koje ih matematički dijeli samo jedan bod.

Svojim osmim europskim pogotkom u ovoj sezoni Brazilac Jadson je na radost gledatelja na Olimpijskom stadionu u Donetsku doveo domeće u vodstvo već u 17. minuti susreta. Nakon centaršuta Darija Srne s desne strane lopta se odbija od Jadsona koji s vrha šesnasterca udarcem desnom nogom šalje loptu u desni gornji kut gola gostujućeg vratara Bogusha.

Dvedesetak minuta kasnije portugalski sudac Benquerenca poništiva pogodak Ognjena Vukojevića. Hrvatski reprezentativac je nakon slobodnog udarca Ischenka poslao loptu u mrežu Shakhtara no pomoćni sudac signalizirao je nedozvoljenu poziciju. Nogometaši Dynama Alyev i Bangoura protestirali su zbog takve odluke zbog čega ih je Portugalac počastio žutim kartonima.

Prvo poluvrijeme je okončano vodstvom Shakhtara da bi dinamovci već početkom drugog dijela pogotkom Bangoure vratili stvari na nulu. Nakon par kratkih pasova Bangoura je gotovo sam izbio pred Pyatova i sa 14 metara poslao loptu u mrežu.

Nakon nekoliko prilika na obje strane (izglednije je imao Shakhtar) utakmicu je odlučio Ilsinho pogotkom na samo isteku regularnog vremena. Brazilac se primio loptu u šesnaestercu gostiju, oslobodio se dvojice čuvara i sa 6-7 metara iskosa s desne strane donio pobjedu vrijednu finala Kupa UEFA.

Vlasnik rudara iz Donetska Rinat Ahmetov je već isplatio ulaganje u Brazilce. Jadson i Ilsinho zabili su večeras, a imajući u vidu večerašnji rezultat kao gol odluke pokazao se onaj u Kijevu kojeg je za Shakhtar postigao također Brazilac - Fernandinho.

U finalu koje će se odigrati 20. svibnja u Istanbulu Shakhtar će protiv pobjednika dvoboja HSV-Werder pokušati nastaviti uspjehe koje su posljednjih sezona klubovi s Istoka (CSKA i Zenit) ostvarili u ovom natjecanju.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara
Broj komentara:
Ilsinho odveo Shakhtar u finale Kupa UEFA Left_bar_bleue874/1000Ilsinho odveo Shakhtar u finale Kupa UEFA Empty_bar_bleue  (874/1000)