Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

Elmir Brkić (Pribava) , intervencija nakon šuta Miralema Ibrahimovića

Pribava. Stadion „Bunarić“. Gledalaca oko 150. Glavni sudija: Hidajet Nukić (Gračanica). Pomoćnici: Emir Hasić i Nermin Gopo (Gračanica). Delegat: Mihret Ćosić (Lukavica). Žuti kartoni: A. Jukan, Šiko, Džambo (Pribava), Džebo, Okić (Stjepan Polje). Strijelci: 0:1 M. Ibrahimović (10. min.), 1:1 Kopačić (12. min.), 2:1 Nurkanović (31. min.), 3:1 A. Jukan (60. min.), 4:1 J.Jukan (81. min.)

Igrač utakmice : Amir Jukan (Pribava) 7,5

NK Pribava:
Brkić 6,5, Džafić 6,5 (od 46. Fejzić 6), Bajić 7, Sulejmanović 6, Nurkanović 7, Kadić 6,5, Kopačić 7, J.Jukan 7, A. Jukan 7,5, Džambo 7, Šiko 6,5
Trener: Fahrudin Kadić

NK Stjepan Polje: Softić 5,5, Avdić 6, Džebo 6, Dedić 5,5, Ibrahimović 6 (od 46. Mejremić 5,5), Okić 5,5, Havić 5, Bećirović 5,5, Kahrimanović 6, Hadžić 5 (od 46. Hamzić 5,5), Avdagić 6 (od 46. G.Ibrahimović 5,5)

U susretu u Pribavi gdje je domaći sastav , član medjuopćinske lige, dočekao favorizovanog kantonalnog prvoligaša iz Stjepan Polja, malo je ko nakon desetak minuta igre i vodstva Stjepan Polja od 1:0 , mogao očekivati iznenadjenje i pobjedu domaćeg sastava. Susret je bolje otvorila ekipa Stjepan polja i već u 10. minutu nakon odlično izvedenog slobodnog udarca od strane Miralema Ibrahimovića, koji je sa preko 20 metara pogodio same rašlje nemoćnog golmana Elmira Brkića, povela sa 1:0. Uzvratili su domaći već nakon dvije minute pogotkom Ibrahima Kopačića , kojeg je odlično u petercu poslužio Amir Jukan.
U 26. minutu ekipa Pribave dolazi do prednosti od 2:1 i to pogotkom Fahrudina Nurkanovića, koji se najbolje snašao u šesnaestercu gostiju nakon izvedenog kornera. Do kraja poluvremena Pribavljani su stvorili nekoliko izglednih prilika ali se rezultat više nije mijenjao. U nastavku susreta ponovo domaći imaju terensku inicijativu koju su krunisali pogotkom već u 60. minutu prekrasnim udarcem Amira Jukana sa preko 25 metara. za konačnih 4:1 pobrinuo se Jasmin Jukan u 82. minutu iz slobodnog udarca sa oko 20 metara iskosa sa desne strane , kada je lopta odsjela u suprotnim rašljama nemoćnog golmana Hasana Softića.