Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!

Join the forum, it's quick and easy

Network | Pribava
Dobrodošli Na Staru Web Stranicu. Molim Sve Goste I Članove Da Se REGISTRUJU Na Novu Oficijalnu Stranicu http://pribava.info/ . Hvala Na Razumijevanju !!!

S Poštovanjem Vaš
Network | Pribava - Pribava Info Te@m
Dobro Nam Došli I Ljuti Ne Otišli !!!
Network | Pribava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragedija: Dženaza umjesto svadbe

3 posters

Go down

Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Empty Tragedija: Dženaza umjesto svadbe

Komentar by Admin Fri 03 Apr 2009, 16:11

Dan prije ugovorenog vjenčanja 29-godišnjaku djevojka rekla da to ne želi uraditi • Došao kući i u očaju se objesio...

Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Kuca-z10
Kuća žalosti u Jelovče Selu

Sumedin Kukuruz (29) objesio se u porodičnoj kući u Jelovče Selu kod Gradačca tačno u ponoć s 30. na 31. mart, saopćeno je iz policije MUP-a Tuzlanskog kantona. Obješenog o sajlu u otvoru koji je vodio na tavan pronašli su tek sutradan oko 11 sati otac Jasim i majka Umihana, te o slučaju obavijestili policiju u Gradačcu.

Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Sumedi10
Kukuruz: Ostavio oproštajno pismo

Došao skrhan

Šta je 29-godišnjaka nagnalo da na sebe digne ruku nije teško odgonetnuti, tim prije što je mladić prije nego što će se odlučiti na najtežu odluku u životu ostavio oproštajno pismo na četiri stranice. Pismo je u posjedu policije, ali su njegov sadržaj uglavnom znali članovi uže porodice, prije svih otac, koji nam je jučer prilikom boravka u Jelovče Selu ispričao strašnu sudbinu svoga sina.

- Te večeri sin, koji je radio kao konobar, kući je došao sa prijateljima Hasanom i Feridom Fejzovićem i glasno i veselo su pričali kako će se Sumedin sutra (utorak, op. a.) ženiti sa djevojkom Mirelom Curić iz Domaljevca, koja je radila u obližnjem kafiću "Top-gol". Sve je bilo isplanirano i dogovoreno, mi smo se radovali što ćemo dobiti snahu. On je oko 21 sat otišao kod nje da ugovore sitnice, a onda je nedugo nakon toga došao sav skrhan i žalostan. Rekao je da od svadbe nema ništa. Šta je bilo u "Top-golu", oko čega su se sporječkali, zbog čega mu ta Mirela nije uzvratila ljubav i odbila ugovorenu svadbu ne znam. Znam da je rekao majci "živite vi od danas svoj život" i otišao u svoju sobu na sprat - kazao je Sumedinov otac Jasim u šoku zbog izgubljenog sina.

Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Sumedi11
Uplakane majka i sestra

U Jelovče Selu od mladih ljudi smo saznali da su se Sumedin i Mirela zabavljali oko četiri mjeseca, da je to bila velika ljubav i da su svi očekivali dan kada će se vjenčati. Mladić Mustafa Haskić priča kako je Sumedin vodio dnevnik, uvijek bi svakog dana brižljivo pisao šta je radio, s kim se družio i šta je doživio toga dana.

Zvala na mobilni

- Bio je nogometni sudija, maser mjesnog nogometnog kluba Jelovče Selo, omiljen u cijelom kraju, a poznat jer je jedanaest godina radio kao konobar. Od njegovog oca smo doznali da je Mirela Curić zvala Sumedina na njegov mobitel u utorak, nakon što su sina skinuli s vješala.

- Rekao sam joj da Sumedin još spava. Zvala je još jednom, a tada se na telefon javio policajac koji joj je kazao šta se dogodilo s njezinim mladićem. Od tada se više nije viđala u Jelovče Selu.

Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Dzenaz10
Odnošenje mrtvog tijela iz kuće

Dženaza Sumedinu Kukuruzu, na kojoj su mladi nosili svatovske marame, obavljena je jučer na mjesnom mezarju u prisustvu velikog broja ljudi. Umjesto svadbe, pjesme i veselja, jučer su u ovom naselju bili tuga, suze, bol i plač.
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Left_bar_bleue874/1000Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Empty Zalosno

Komentar by control Sat 09 May 2009, 20:42

Neam sta rec, zalosno. Ja neznam sta bi uradio kad bi se neko zbog mene objesio. Nebi mogo izac iz kuce da me vidi ko. A s druge strane, treba znat cijenit svoj zivot
Jest ono, nekad ljubav nije mala stvar al to sigurno nije razlog da se ubijes..

To je moje misljenje, da i ja malo filozofiram
control
control
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Left_bar_bleue18/100Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Empty_bar_bleue  (18/100)

Na vrh Go down

Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Empty pozzz

Komentar by Admin Sun 10 May 2009, 20:46

control (citat):Neam sta rec, zalosno. Ja neznam sta bi uradio kad bi se neko zbog mene objesio. Nebi mogo izac iz kuce da me vidi ko. A s druge strane, treba znat cijenit svoj zivot
Jest ono, nekad ljubav nije mala stvar al to sigurno nije razlog da se ubijes..

To je moje misljenje, da i ja malo filozofiram

vjeruj da i ja imam isto misljenje,,,,

ne znam da je kakva ljubav,,,ali nije vrijdna smrti,,ha ya
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Left_bar_bleue874/1000Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Empty Re: Tragedija: Dženaza umjesto svadbe

Komentar by mayer Sun 05 Jul 2009, 16:33

Neznam sto mu je to bio povod da se objesi..Trebao je nastaviti ziviti pa mi mozda nasao drugu srecu
mayer
mayer
Poseban Član
Poseban Član


Broj komentara
Broj komentara:
Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Left_bar_bleue100/150Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Empty_bar_bleue  (100/150)

Na vrh Go down

Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Empty Re: Tragedija: Dženaza umjesto svadbe

Komentar by Admin Sun 05 Jul 2009, 18:24

mayer (citat):Neznam sto mu je to bio povod da se objesi..Trebao je nastaviti ziviti pa mi mozda nasao drugu srecu

takva mu je sudbina,,,sta mi mozemo sad,, Sad Sad
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara
Broj komentara:
Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Left_bar_bleue874/1000Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Empty_bar_bleue  (874/1000)

Na vrh Go down

Tragedija: Dženaza umjesto svadbe Empty Re: Tragedija: Dženaza umjesto svadbe

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu